Katalog odkazů P4Y

 

(aktuálně máme 4442 odkazů v 67 kategoriích) Katalog    Přidej odkaz   Navrhni kategorii   Náhodný odkaz   Pravidka   Kontakt  

Katalog odkazů P4Y >> Věda a technika
Spozorované Odkazy:


Reklama:
Domácí železnice - eShop
Odkazy:

Celostátní služba osobní dozimetrie, s.r.o. – CSOD Organizace autorizovaná k úřednímu měření dozimetrických veličin ionizujícího záření a neutronů. Pokračujeme ve vývoji metod osobní dozimetrie (filmová, termoluminiscenční, neutronová) s cílem zkvalitňování a zpřesňování vyhodnocování dozimetrů.
České kontaktní čočky výrobek století. Kontaktní čočky jsou velkým úspěchem české vědy a českého vynálezce Otty Wichterleho. Čočky nejen od českého výrobce můžete koupit v našem e-shopu.
Digitální vysílání Stále netušíte, proč i Vás by mělo zajímat digitální vysílání? Zjistěte, jaké jsou možnosti a výhody příjmu digitálního vysílání, ať už DVB-T, DVB-S, nebo DVB-C. Poradíme vám.
Golias.cz Internetový magazín o spotřební elektronice. Recenze, články, novinky ze světa audia/videa, DVD, MP3, filmu...
CHEMIE - CHEMWEB.cz Laboratorní vybavení - Průmyslová chemie - Potravinářská chemie - Stavební chemie - Barvy a laky - Drogerie a bytová chemie - Průmyslová zařízení a technika - Ochranné a bezpečnostní pomůcky
IQ test IQ test - zkratka z anglického výrazu intelligence quotient test - tedy inteligenční kvocient, zkratka pro vystižení intelektových schopností jedince.
Kody Digi TV Hladate kody na Digi TV ...?
Pokial ano nasa stranka je pre Vas idealna. Najde te tu informacne aktualne kody k Digi TV prijimacom .www.kody-digi-tv.info
Konferencie.sk - konferencie a kongresy Vedecké konferencie, medzinárodné konferencie, kongresy, veľtrhy a prezentácie. Prehľadné vyhľadávanie v databáze konferencií podľa rôznych kritérií.
LCD televize Radíme při výběru a nákupu LCD televize. Dozvíte se, jak technologie LCD funguje, na co si dát při nákupu pozor a podle jakých kritérii LCD televizor vybrat.
LCD televize Radíme při výběru a nákupu LCD televize. Dozvíte se, jak technologie LCD funguje, na co si dát při nákupu pozor a podle jakých kritérii LCD televizor vybrat.
Mikroskop Motic - prodej a servis mikroskopů Mikroskopy pro profesionální tak i školní žákovské potřeby. Prodej a servis mikroskopu.
Široká nabídka digitálních laboratorních mikroskopů. Když mikroskop tak od motic.cz
Phytin přírodní stimulant zmírní stres Přírodní stimulant překoná stres a jeho následky - únava, tělesné a fyzické vyčerpání, úzkost a deprese. Zvyšuje duševní a fyzickou výkonnost, obranyschopnost a regeneraci. Pro manažery, sportovce, studenty a fyzicky a duševně náročné profese.
Podniková ekonomika Znalostní systém vyvíjený pod vedením Katedry ekonomiky Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze. Poskytuje informace ohledně ekonomických a právních aspektů podnikání. Prezentace není úzce zaměřena na určitou skupinu uživatelů, ale měla by být dostupná a srozumitelná i laikům a široké veřejnosti.
Portál o elektromotorech Portál o elektromotorech jako velmi populárním doplňku člunů a lodí.
Rakovina prsu Stránka se věnuje zákeřnému onemocnení – rakovině. Informace o rakovině prsu, léčbe a příznakech nájdete na naąich stránkach.
Satelitní komplety Rádce při výběru, nákupu a montáži satelitních kompletů.
Satelitní komplety Sháníte, nebo vybíráte satelitní komplet? Pak by Vás mohly zajímat důležité informace ze světa satelitní techniky - satelitních kompletů. Pro příjem digitálního vysílání je satelitní komplet skvělou volbou! Buďte v OBRAZE!
Sluneční soustava Blog věnovaný sluneční soustavě. Na stránkách naleznete informace o vzniku sluneční soustavy, Slunci, které je jejím ústředním tělesem, planetách a dalších tělesech, které jsou členy rodiny sluneční soustavy.
SMS zdarma Na webu sms-zdarma.hustej.net máte možnost posílat zdarma sms do všech českých mobilních sítí. Sms zdarma na Vodafone, sms zdarma na O2 a sms zdarma na T-mobile
Solar-z: Solární panely Kompletní servis solární techniky. Na stránkách najdete informace o typech solárních panelů, jejich použití, charakteristiku, dále poradenství, státní dotace, ceník. Poskytujeme montáže solárních panelů, solárních zásobníků a solárních stanic.
Sony Ericsson W580i - schémata, hry Vlastníte Sony Ericsson W580i? Tak navštivte naše stránky a stahujte zdarma schemata, hry a aplikace. Nebo si jen přijďte popovídat o vašem mobilu a dozvědět se nové věci.
Vesmírná galerie Na tomto webu se nachází Vesmírná galerie. Stránky obsahují fotky s vesmírnou tématikou, jako jsou galaxie, mlhoviny, hvězdy, hvězdokupy, komety, umělé druľice, planety Sluneční soustavy... Tak pokud si chcete stáhnout obrázky s vesmírem, podívejte se na tento web, určitě si vyberete.