Katalog odkazů P4Y

 

(aktuálně máme 4442 odkazů v 67 kategoriích) Katalog    Přidej odkaz   Navrhni kategorii   Náhodný odkaz   Pravidka   Kontakt  

Katalog odkazů P4Y >> Vzdělání a školství
Spozorované Odkazy:


Reklama:
Domácí železnice - eShop
Odkazy:

Abeceda komunikace a MLM. Školení, seminář zdarma pro Ty, kteří využívají práce doma, v ochodu a hlavně v MLM. Zvyšte své výdělky a hlavně schopnosti pro život i práci. Naučte se, jak komunikovat v obchodě.
Aira - školení a kurzy Excel (Praha) Společnost Aira GROUP Vám nabízí profesionální počítačové kurzy Excel za skvělé ceny. V nabídce dále naleznete školení programů jako Microsoft Word, Outlook, PowerPoint, Adobe Photoshop a další.
Aira - školení a kurzy Excel (Praha) Společnost Aira GROUP Vám nabízí profesionální počítačové kurzy Excel za skvělé ceny. V nabídce dále naleznete školení programů jako Microsoft Word, Outlook, PowerPoint, Adobe Photoshop a další.
Aira - školení a kurzy Word (Praha) Školení a počítačové kurzy Word pro začátečníky i pokročilé od firmy Aira GROUP s.r.o. Vám poskytují tu nejefektivnější cestu, jak se zdokonalit ve využívání tohoto programu. Neváhejte a rezervujte si místo ve Vašem kurzu přes internet.
Angličtina AGJ.cz Angličtina AGJ.cz je magazín o studiu angličtiny, učebních pomůckách a jiných věcech týkajících se anglického jazyka.
CEET.cz - Překlady a tlumočení CEET s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost poskytující služby jako překlady, tlumočení a ostatní jazykové služby. V pobočkách V Praze, Liberci, Mladé Boleslavi a České Lípě vyučujeme jazykové kurzy, stejně tak vyučujeme u klienta ve firmě.
Dálkové studium – hotelová škola Praha Nabízíme denní i dálkové studium v oborech Hotelnictví, Cestovní ruch, Podnikání, Gastronomie a Kuchař - číšník. Dálkově u nás může studovat každý, kdo má minimálně základní vzdělání. Přijímací zkoušky se nekonají.
Doučování matematiky Praha Doučování matematiky praha
Education.sk - vzdelávací portál Vzdelávací portál, ktorý obsahuje kurzy, školenia, konferencie, štúdiá, poradenské spoločnosti, hotely a penzióny. Prehľadné vyhľadávanie podľa rôznych kritérií.
Edumenu.cz - vzdelávací portál Vyhledávací portál o vzdělávání, který obsahuje kurzy, školení, studia, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.
http://us-mba.cz/ Studium MBA na prestižní české universitě. Lektory jsou špičkoví manažeři z paxe a profesoři universit z USA a ČR.
http://www.spsnome.cz/ SPŠ Nové Město nad Metují - oficiální školní web střední průmyslové školy podporovaný systémem Joomla!
Ivsite bloguje o školách,kurzech... Blog o škole,kurzech a všem co se vzdělávání týká.Přijďte si s námi popovídat nejen o zážitcích ze školy,ale také z Matušků,mazců,školních výletů…
Jak vaši firmu chránit před nástrahami dohod, smluv a objednávek Na co si dávat pozor, než potvrdíte, dohodnete nebo podepíšete. Praktické tipy a rady. Videoprůvodce. Stačí se jen dívat...
Jak získat vyšší plat... do 30 dnů Praktický návod Českého vzdělávacího centra, který vám ve 12-ti krocích ukáže, jak dosáhnout, aby vám šéf do 30ti dnů zvýšil plat.
Jazyková škola Brno - jazykové kurzy -TopEnglish.cz Jazyková škola Brno a jazykové kurzy v centru Brna. Agličtina v Brně, firemní a individuální jazykové kurzy, konverzační kurzy, kurzy pro děti a juniory, letní jazykové kurzy angličtiny, překlady, tlumočení, individuální přístup výuky angličtiny. Výuka angličtiny Brno. Kurzy angličtiny v Brně s TopEnglich.cz
Jazyková škola Brno - Top English Jazyková škola Brno Top English nabízí kurzy angličtiny v Brně s profesionálními lektory. Důraz na komunikaci. Jazykové kurzy angličtiny jsou dostupné v centru Brna.
Jazyková školka Praha Maxíkova školka je soukromá mateřská jazyková školka v Praze s kvalitní péči a zavedeným revolučním rámcově výchovným vzdělávacím programem. Investujte do kvalitního vzdělání vašich dětí a informujte se na aktuální nabídku.
Jazykové škola a jazykové kurzy databáze jazykových škol v ČR
Jazykové škola a jazykové kurzy v ČR Kompletní databáze jazykových škol a firem poskytujících jazykové vzdělávání v České republice.
Školení-kurzy-educity První vzdělávací portál v ČR pro firmy i jednotlivce s 36 000 kurzy a školení od 2 375 dodavatelů z ČR i zahraničí. Najdete zde manažerské kurzy, počítačové kurzy, jazykové kurzy (angličtina, němčina), finanční, právní a účetní kurzy...
Kreslení pravou mozkovou hemisférou Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou pro všechny děti i dospělé. Přestaňte čmárat, začněte kreslit pravou mozkovou hemisférou. Kreslení pravou mozkovou hemisférou nemá nic společného s talentem, jde o odblokování bloku, který vám brání kreslit.
Kurzy angličtiny Nabízíme kvalitní intenzivní jazykové kurzy pro skupiny, jednotlivce, firmy. Máme pouze zkušené lektory. Ukázková hodina zdarma. Večerní kurzy pro dospělé, denní kurzy pro firmy. Zaručíme rychlý postup v jazykových dovednostech.
Kurzy angličtiny Brno Kurzy angličtiny Brno jsou tipem jak se rozhodovat při výběru kurzu angličtiny v Brně.
Kurzy, školení - vyhledávací portál Kurzy, školení, semináře, tréninky - portál o vzdělávání. Najděte si kurz nebo školení z nabídky různých společností. Manažerské kurzy, jazykové kurzy a školy, počítačové kurzy.
Kurzy-educity První vzdělávací portál v ČR pro firmy i jednotlivce s 36 000 kurzy a školení od 2 375 dodavatelů z ČR i zahraničí. Najdete zde manažerské kurzy, počítačové kurzy, jazykové kurzy (angličtina, němčina), finanční, právní a účetní kurzy, jazykové školy, poradenství, BOZP, konference i tipy pro Vaše HR.…
Kurzy.sk - kurzy, školenia, semináre Kurzy, školenia, semináre, tréningy - portál o vzdelávaní. Nájdite si kurz alebo školenie z ponuky rôznych spoločností. Prehľadné vyhľadávanie podľa témy školenia, miesta konania, termínu, vzdelávacej spoločnosti a ďalších kritérií.
Navigátorka - Informace - Vysoké školy, fakulty, univerzity Vysoké školy v České Republice, univerzity, fakulty , VOŠ, VŠ, Vyšší odborné školy, ankety, aktuality, přihláška, dny otevřených dveří , telefon, test OSP.
Opisuj.cz maturitni otazky a referaty zdarma Opisuj.cz je nový web na kterém najdete všechny potřebné maturitní otázky a referáty k tomu aby jste bez problému zvládli maturitu.
Počítačové kurzy Aira Školení a počítačové kurzy od společnosti Aira GROUP jsou tím nejlepším startem do nové úspěšné kariéry. V nabídce máme jak skupinové kurzy tak individuální školení a to za nejlepší ceny na trhu! Objednejte si počítačový kurz online.
Portáljazyků.cz - informančí portál o jazykovém vzdělávání studium a výuka cizích jazyků, online, vzdělávání, škola, učitel, student, ke stažení, zdarma, dokumenty, zákony, školství, angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, španělština,
Předporodní kurzy Majka Předporodní kurzy Majka – moderní příprava k porodu
Odpovědi na otázky týkající se Vašeho šťastného těhotenství, přirozeného porodu, mateřství nebo správného kojení najdete buď v intenzivních víkendových kurzech nebo v pravidelných osmitýdenních kurzech. Návštěvou kurzů Majka, které vede zkušená dula, se dozvíte k čemu je dobré mít porodní plán, co si vzít sebou do porodnice, jak prožít klidné šestinedělí, vše o manipulaci s miminkem a také o kojenecké stravě. Mimo kurzy předporodní přípravy se můžete poradit i o problémech s otěhotněním, o přirozené léčbě neplodnosti, naučit se kojeneckou masáž nebo využít laktační poradenství.
Semináře pro manažery a obchodníky Praktické manažerské semináře nejen pro obchodníky a manažery. Přes 70 tis. absolventů, 15 let praxe. Vzdělávání na míru. Zdarma články a tipy z praxe.
Skoly.sk - vysokoškolské a stredoškolské štúdiá Stredoškolské, vysokoškolské a doktorandstké štúdiá - portál o vzdelávaní. Stredné školy, vysoké školy, univerzity a fakulty. Vyberte si štúdium z ponuky rôznych škôl. Prehľadné vyhľadávanie podľa odborov, formy štúdia a ďalších kritérií.
Student (only) | CHYTRÝ-KECY.cz Portál na kterém najdete podrobné výpisky a shrnutí učiva sloužící jako studijní pomůcky.Také si můžete přečíst články z magazínu (nejen) pro studenty!
Studium a jazykové kurzy v zahraničí STUDYLINE - studium v Austrálii, studium v zahraničí: Austrálie, Nový Zéland, Velká Británie, Irsko, Malta, USA, Kanada, Jihoafrická republika, Německo, Španělsko, Jižní Amerika, Francie, Itálie, Rusko, Japonsko. Jazykové kurzy v zahraničí, jazykové pobyty v zahraničí.
Superstudent - kurzy - referáty Jazykové kurzy, angličtina, pomaturitní studium, příprava na vysoké školy, podklady ke studiu, referáty, seminární práce, maturitní otázky, čtenářský deník
unium.cz - vše pro studium Stahuj studijní materiály z obsáhlé databáze, prohlížej reference vyučujících a společné fotky. Unium.cz je portál spojující studenty a jejich potřeby.
Vlast - České vlastenecké stránky Slušně a objektivně popsaná česká historie, osobnosti, české vynálezy a vynálezci, státní symboly, vlajka a její historie, ústava, gramatika, pravopis a další. Diskusní fórum nejen o vlastenectví a historii.
Vysoké školy Přinášíme vám informace z jednotlivých vysokých škol.
Vysokoškolské a středoškolské studium, školy a fakulty Vysokoškolské a postgraduální studium - portál o vzdělávaní. Střední školy, vysoké školy, univerzity a fakulty. Vyberte si studium z nabídky různých škol.
Základní škola Hostivař Pražská základní škola s rozšířenou sportovní výukou - cyklistika, moderní gymnastika, americký fotbal. Mnoho venkovních hřišť v přírodním areálu.