Katalog odkazů P4Y

 

(aktuálně máme 4442 odkazů v 67 kategoriích) Katalog    Přidej odkaz   Navrhni kategorii   Náhodný odkaz   Pravidka   Kontakt  

Katalog odkazů P4Y >> Průmysl a zemědělství
Spozorované Odkazy:


Reklama:
Domácí železnice - eShop
Odkazy:

AgroSeznam - nejen zemědělský portál! Pro zemědělce, lesníky, myslivce, chovatele zvířat, zahradníky, rybníkáře, včelaře, sadaře, vinaře, domácí kutily... Usnadní najít dodavatele a odběratele, prodat či koupit novou i použitou techniku a jiné, informuje o produktech, novinkách a trendech v oboru. Inzerce, informace i zábava.Adler Visegrad - vibrolisy Adler a Corsetti Francouzské vibrolisy. Technologie pro výrobu betonových skořepinových tenkostěnných tvárnic, zámkové dlažby, obrubníků, palisád a dalších vibrolisovaných betonových výrobků.
AgriKomplex.cz - Internetové tržiště AgriKomplex.cz - Internetové tržiště nabídek a poptávek ze zemědělského a potravinářského průmyslu. Dodavatele na dosah ruky.
Axis office park – kancelářský prostor pro Vaši firmu Axis office park nabízí prvotřídní kancelářské prostory v Brně, Ostravě, Plzni a Modřicích, které vysokou flexibilitou vyhoví i nejnáročnějším požadavkům Vaší firmy.
AZ palety s.r.o. - palety, europalety Nabízíme - europalety, standardní palety, atypické palety a plastové palety. Vyrábíme dřevěné palety a obaly, jakýchkoliv rozměrů. Můžeme pro Vás zajistit výměnu palet, nebo i likvidaci palet.
Balicí a páskovací technika UNIPACK Páskovací automaty, ruční páskovačky, balení do smrštitelné folie, balicí linky do streč folie, ovinovací stroje na palety, dopravníky, paletizéry, příslušenství, vázací pásky,obaly a spony. Prodej, servis, výroba, poradenství ČR a SR.
Balicí stroje ROBOPAC Balicí technika a materiály ROBOPAC - výroba, prodej a servis balicích strojů. Balicí linky do streč folie, balicí stroje do smrštitelné folie, zalepovačky kartonů, ovinovačky do folie, dopravníky.
BKJ METAL s.r.o. Nabídka zámečnické výroby, kovovýroby a svářečských prací. Prodej svářecí techniky a materiálů pro svařování.
Blog zabývající se papírovými tašky Svět je zaplaven plasty a lidé pomalu začínají přecházet na ekologičtější styl života. Plastové

tašky které byli součásti našeho životního stylu se pomalu obměnňují za papírové tašky. Vítejte

na blogu, zabývající se papírovýmí taškami.
Brusné a řezací kotouče Firma ABRASIV nabízí všem uživatelům technicko-poradenský servis a dodávky brousicích a řezacích kotoučů pro ruční a úhlové brusky, diamantové řezací kotouče pro řezání skla a jiné brousící pomůcky a nářadí.
B3Kovo.cz - CNC kovoobrábění, frézování, soustružení B3kovo.cz se zabývá malosériovým přesným CNC kovoobráběním
(soustružení, frézování). Doplňkové služby (elox). Výroba již od 1 kusu!
CTPark – největší síť logistických parků ve střední a východní Evropě CTPark nabízí širokou nabídku skladů, logistických center od 450 do 700 000 m2. Pronajmeme Vám ze standartních skladů, postavíme objekt přímo na míru dle Vašich potřeb.
CTZone – sklad, obchod a kancelář v jednom CTZone je moderní a efektivně řešený prostor pro Vaší maloobchodní společnost s využitím nejmodernějších technologií. Ideální způsob, jak mít kancelář, sklad a prodejní prostor pod jednou střechou.
DIA-Praha - diamantové nástroje a brusní nástroje Výrovce diamantových nástrojů ale i orovnávačů, brusných kotoučů, brusiva, CBN a PKD. DIA Praha - diamantové nástroje pro Vás.
Dřevěné brikety Dřevěné brikety - výroba a prodej dřevěných briket - ekologického paliva pro Vaše kotle, krby i krbové vložky.
Dřevoobráběcí stroje Společnost HOUFEK a.s. se zabývá výrobou a prodejem dřevoobráběcích strojů. Součástí výrobního závodu společnosti je podniková prodejna nabízející kompletní výrobní řadu firmy HOUFEK, ruční nářadí a spotřební materiál pro truhláře.
Dveře a vrata Hörmann u TOR-MASTER Brány a dveře nakupujte u experta na vratové systémy TOR-MASTER. Nabízíme značková sekční vrata, garážová vrata, posuvné brány a bezpečnostní dveře Hörmann i pohony vrat a pohony bran. Pořiďte si závory, brány, dveře nebo vrata od firmy TOR-MASTER!
eSádrokarton - informace o sádrokartonu Sádrokarton a jeho využití. Montáž sádrokartonu, druhy, výrobci a příslušenství k sádrokartonu.
Fasádní systémy DOMbau Fasádní systémy DOMbau je firmou působící ve stavebnictví, která se specializuje na realizaci zavěšených provětraných fasád formou řízení staveb jakožto construction management na nejvyšší profesionální úrovni.
FROMM páskovací zařízení Páskovací technika a vázací materiál značky FROMM. Kompletní srotiment pro ruční páskovačky, aku páskovače, el. páskovací strojky a vázací pásky (ocelové a plastové).
Hiteman s.r.o. - hydraulické rozváděče Vyrábíme hydraulické rozváděče a rotační převaděče. Strojírenské CNC obrábění kovů, strojní součásti z oceli, litiny, neželezných kovů, a to zejména slitin hliníku, bronzu a plastů. Vývojové a konstrukční centrum, konstrukční řešení, SolidWorks.
HTH8 s.r.o. HTH8, český výrobce měřící a regulační techniky. Vyrábíme PID regulátory, měřiče, technologický a evidenční SW, dodáváme termočlánky, Pt100, SSR relé
http://www.breto-lpg.cz/ Nabídka plynových stojanů a plynových zaásobníků, včetně jejich montáľe a instalace. Firma působí na českém trhu jiľ od roku 1994. Sídlo má v Kolíně.
Hydrocom - čerpadla, ventily a filtry Čerpadla, filtry, ventily i hydromotory ve špičkové kvalitě najdete u Hydrocom. Nabízíme hydraulické systémy i jednotlivé komponenty. Hydraulické systémy navrhneme, namontujeme a zajistíme technickou podporu. Pořiďte si čerpadla a ventily Hydrocom!
Chov a prodej drůbeže Bratři Gajdůškovi prodávají drůbež, nosné kuřice dominant v 5 barvách, vlašky stříbrné a rodobarvé, leghorny.
ING. MARTIN UHROVIĆ - dávkovací čerpadla Dávkovací čerpadla a příslušenství. Komponenty nerezových nádrží.
Inox design s.r.o. výhradní zastoupení německé firmy Kuger-baer pro ČR. Prodej montovaného nerezového zábradlí a jednotlivých komponentu jako sloupky, madla, kolena, uchyty tyčí, uchyty skleněné výplně ...
Internetový obchod s práškovými barvami Práškové barvy od renomovaného výrobce Prabar Team s.r.o. Široká nabídka odstínů, povrchů a lesků. Veškeré barvy jsou pro Tribo i statickou aplikaci.
Izostav - Protipožární nátěry a ochrana staveb Protipožární ochrana staveb protipožárními nátěry na ocel, dřevo a beton. Prodej vypěňovacích protipožárních nátěrů řady PLAMOSTOP, zaškolení realizačních firem, dimenzace protipožárních nástřiků, poskytování technických podkladů projektantům.
JP - elektromotory Siemens Prodáváme elektromotory značky Siemens. Poskytujeme servis. Dále nabízíme frekvenční měniče a elektropřevodovky. Konfigurace podle specifikace zákazníka. Velké množství elektromotorů vedeme skladem a dodáváme do 24 hodin.
Kompresory Boge, prodej a servis Kompresory Boge, COMPRESSED GAS CZ s.r.o. autorizovaný prodej, opravy, revize a servis kompresorů BOGE,GHH Rand, dmychadel Hibon a suąiček stlačeného vzduchu a filtrů SPX FLAIR DELAIR DELTECH HANKISON. Servis kompresorů RENNER, HAFI, dmychadel AERZEN
Korekt–N spol. s.r.o. Smiřice - nábytek Vyrábíme nábytek na zakázku - kancelářský, lékárenský a kuchyňský nábytek pro atypické interiéry, hotely a penziony, lékárny. Dodáváme nábytek pro market OBI, materiál LTD s hranou ABS. Stavíme sruby z kompaktních smrkových trámů, pergoly.
Kozák - pěstování česnekové sadby Šlechtění, pěstování a prodej českých česnekových odrůd
Krby, krbová kamna Dovážíme krbová kamna MORSO a krbové vložky pro krby. Dánská výroba špičkové kvality s desetiletou zárukou na litinu. Určeno pro topení na dřevo, uhlí a brikety. Prodej příslušenství.
Kvalitní vrtáky Abrasiv Zabýváme se prodejem kvalitních vrtáků do kovu, betonu a dřeva. V naší nabídce naleznete i speciální vrtáky, jako je Forstnerův vrták, TCT válcový vrták nebo spirálové vrtáky.
LIFE BLANSKO - Výrobce společenských her a hraček Vyrábíme stolní hry, dřevěné hračky, dřevěné hrací kostky, stavebnice,tiskátka, reklamní předměty, dárkové předměty, dělené koule, hlavolamy,
vrchcáby a dětské postýlky. Provádíme potisk předmětů, malování, lakování.
Děláme gravírování a značení laserem.
LogisVolt, s.r.o. - regály, logistika a sol. energie LogisVolt, s.r.o. - společnost s mnoholetými zkušenostmi v oblasti regálů, logistiky a solární energie. Sériová i individuální výroba dle potřeb zákaznika. Kompletní dodávky na klíč.
Matis s.r.o. - lineární vedení a pohony Matis nabízí komponenty lineární techniky pro pohony a stavbu strojů. Lineární vedení, kuličková pouzdra, vodící tyče, svěrná pouzdra, rolny, klouby, spojky, řetězy, řemenice, řemeny, šnekové převodovky MOTIVE, zdvižné převodovky UNIMEC.
MHM - Marcela Heralecká Tradiční výrobce jablonecké bižuterie a šperků Swarovski. Nabídka dále zahrnuje skleněné figurky, skleněné květiny, dárkové kazety. Zakázková výroba dle motivu zákazníka
MOSCA Páskovací stroje Páskovací stroje MOSCA A.G. - výroba, prodej a servis páskovaček. Páskovací automaty a balicí linky, páskovačky poloautomatické, vázací páska polyesterová PET, vázací páska polypropylenová PP.
Nástroje na ohraňovací lisy - TOOLSCZ Ohraňovací lisy, nástroje. Prodej nástrojů na ohraňovací lisy. Nástroje na ohýbání plechu. Vysoká kvalita nástrojů, krátké dodací termíny, přijatelné ceny. Zastupujeme italské výrobce Euram a Rolleri.
Nýty a nýtovací­ technika Bralo Bralo je významným světovým výrobcem kvalitní­ch nýtů a nýtovací­ techniky. Dodáváme trhací­ nýty, nýtovací­ matice a techniku. Sortiment tvoří­ ocelové i hliní­kové nýty, nýtovací­ kleště a mnohé další­. Vyzkoušejte certifikované nýty firmy Bralo i vy!
Ocelová lana, řetězy, vázací prostředky Zabýváme se výrobou a prodejem ocelových lan, vázacích řetězů, zvedacích popruhů, lesnické manipulační techniky, manipulační a dopravní techniky, sněhových řetězů a příslušenství. Celý sortiment je testován renomovanými zkušebními ústavy.
Ocelové a montované haly HWT Specialista na montované haly, ocelové haly a konstrukce, jejich výrobu, prodej a pronájem. Montované haly lze využít jako sklady, výrobní haly apod. Kvalitou a počtem realizací patříme ke špičce v oboru.
Ohraňování - Řezání Laserem – Vysekávání - Plazma –Kovovýroba - CNC obrábění CNC zpracování plechu: CNC laser, CNC Plazma, CNC vysekávání, CNC ohýbání, CNC Frézování, CNC Soustružení, CNC drátořez a hloubička, CNC dělení materiálu, lisování do 100tun, nástrojařské práce, kompletní zámečnické práce, strojírenství a výroba rozvaděčů.
ORGAPACK páskovačky Balicí technika a materiály ORGAPACK - výroba, prodej a servis. Páskovací automaty a ruční páskovačky, balicí stroje do smrštitelné folie, ovinovačky do folie, dopravníky.
Pásové dopravníky Bluetech s.r.o. Tradiční výrobce pásových dopravníků a technologií Bluetech s.r.o.
Podlahové topení Moravia nabízíme profesionální topenářské práce a služby v oboru podlahového topení
Prodej písku Velkoobchodní a maloobchodní prodej písku a sypkých stavebních materiálů.
Projektování a příprava staveb Chemcomex Projektování staveb, výstavbu, inženýrské práce a informační systémy nabízí česká firma Chemcomex v oblastech průmyslu, energetiky, petrochemie, školství i veřejném sektoru. Zajišťujeme také sanace a vrtné práce. Svěřte své projekty odborníkům!
Recyklace a výroba plastu Provádí­me sběr, výkup a zpracování­ plastových odpadů od firem a domácností­. Naší­ činností­ je recyklace plastů, výroba a prodej plastových materiálů a výrobků.
Reklamní potisk a průmyslový sítotisk, dřevěné hrací kostky Průmyslový potisk a reklamní sítotisk. Vyrábíme dřevěné reklamní hrací kostky a
dřevěné figurky do společenských her. Gravírování laserem a tamponový tisk na reklamní předměty.
Rodinné domy na klíč Dodáváme pro Vás: Montované domy, roubené domy, roubenky, ekodomy, pasivní domy, nízkoenergetické domy, dřevodomy, dřevostavby, dřevěné vily, bungalovy, dvojdomy, vybavení do domu a kompletní servis pro zákazníky - financování, projektování, plánování, kalkulace a inženýrská činnost.
Řezivo, dřevo Firma Ing. Michal Fiala nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu. Prodáváme fošny, palubky, OSB desky, střešní latě, hranoly a další.
SBS Trade - práce z domu Spolupráce s českou firmou SBS Trade zabývající se výrobou,prodejem a distribucí šperků - nákupy s výraznými slevami, možnost nezávislého podnikání a výdělku, doživotní slevy. Spolupráce pro ČR, Slovensko, Maďarsko.
SIACITY s.r.o. Společnost SIACITY s.r.o. vyvíjí, vyrábí a dodává řady celohliníkových prvků pro městský a venkovní mobiliář, jako jsou lavičky, zastávka, kuřácký přístřešek, odpadkový koš, informační tabule...
Solární kolektory a systémy Naše nabídka pokrývá širokou škálu solárních zařízení, systémů a komponent a to od těch nejjednodušších až po individuálně navrhované velké systémy určené pro denní přípravu tisíců litrů teplé užitkové vody.
Stavební materiál YTONG Pórobeton YTONG vyniká výbornými technickými vlastnostmi a jednoduchým zpracováním. V systému YTONG najdete nejen pórobetonové tvárnice, překlady, příčkovky a UPA profily, ale i tvárnice YTONG LAMBDA pro pasivní domy. Vsaďte na pórobeton YTONG!
Stavebniny Stavoodbyt Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Svojí činností se soustřeďujeme na velkoobchod a maloobchod stavebního materiálu.
Stolfig - výroba prototypů Výroba prototypů pro automobilový průmysl - od jednoduchých prototypových dílů až po složité sestavy. Konstrukce a kompletní výroba sériových lisovacích nástrojů. Vlastníme 3D laser pro řezání oceli, hliníkových slitin i dřeva.
©típačky na dřevo Stránka zaměřená na prodej ątípačiek na dřevo a ątípacích poloautomatů. Vyberte si ©típačku na dřevo podle vaąich představ v naąem e-shopu online.
Táborský - zemní práce, autodoprava, demolice Firma provádí komplexní práce v oborech: likvidace sutí a odpadů, zemní práce, demoliční práce, zemní a demoliční práce ve stísněných podmínkách. Bourací práce hydraulickými kladivy, nákladní autodoprava, výkopy pro inženýrské sítě, jeřábnické práce.
T.E.A. TECHNIK - lineární­ vedení­ a pohony T.E.A. TECHNIK dodává strojírenské komponenty, lineární vedení a součásti pro pohony a převody. Nabízíme vodící tyče, kuličková pouzdra, svěrná pouzdra, rolny, hřídelové klouby a spojky, řetězy, řemenice, trapézové šrouby, kuželové převodovky atd.
Technické plyny, svařovací technika ProfiHaus je síť specializovaných prodejen společnosti Linde Gas a.s. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment technických plynů, svařovací techniky, ochranných pracovních pomůcek, elektrického a aku nářadí, spojovací materiál a mnoho dalšího.
Teleskopické brány, ploty - Ptáček Petr Dodáváme a montujeme teleskopické posuvné brány s úsporou místa až 40%, vjezdové brány, automatické pohony na dálkové ovládání, závory a oplocení. Praha a Středočeský kraj.
Tepelná izolace Josef Cifrain Kvalitní tepelná izolace, nabízíme značky Rockwool, Isover, Styrodur, Styrotrade, Knauf. Autodoprava tepelné izolace.
Thermoplast Thermoplast Česká republika se zaměřuje na vývoj, výzkum a výrobu komponentů pro podlahové topení. V našem sortimentu najdete zrcadlové fólie, revoluční stabilizační příchytku U80, potrubí Pex/Al/Pex 16x2, natloukací příchytku, speciální funkční hmoždinku a mnoho dalších výrobků.
Top heating - nízkoteplotní vytápění Top heating - jedinečný systém teplovodního podlahového topení, díky kterému můžete ušetřit ročně tisíce korun v nákladech na vytápění
Top wood windows s.r.o. TWW okna, dveře Český výrobce dřevěných oken a dveří nabízí dřevěná okna, dřevěné vchodové a interiérové dveře, eurookna, dřevohliníková okna a dveře, zabezpečení oken a dveří, skleněné stěny, zimní zahrady, výlohy a výklady a další okenní doplňky.
Tradiční pece a sušárny LAC Pece, sušárny a další výrobky pro průmysl dodáváme na míru zákazníkovi i v ucelených řadách. V sortimentu naleznete elektrické, keramické i kalící pece, sušárny, žíhací pece, komorové pece a další pece a sušárny pro využití v průmyslu a výrobě.
Vrata garážová a sekční Sekční garážová vrata a průmyslová vrata přímo od výrobce KRUŽÍK s.r.o. Výroba ocelových a hliníkových vrat
přesně na míru včetně pohonů, příslušenství, vratových těsnění, vyrovnávacích můstků apod.
Vyberlakovnu.cz - Systém pro nalezení vhodné práškové lakovny Vyberte si pomocí našeho systému nejvhodnější práškovou lakovnu pro vaše produkty. Rozsáhlá databáze Českých, Slovenských, Polských a Německých lakoven.
Výtahy nákladní a osobní, autovýtahy Firma Tramontáž spol. s r.o. Chrudim se zabývá konstrukcí, projekcí a výrobou hydraulických a lanových nákladních výtahů, osobních výtahů a autovýtahů.
Zpracování stavebních sutí – Destro Destro dodává drcené kamenivo pocházející z ekologické recyklace. Materiály jsou odborně zkoušeny v laboratořích ZKK, s.r.o. Hořice. Dále se zabýváme zpracováním ocelárenských odpadů, strusek a stavebních odpadů včetně autodopravy a bouracích prací.