Katalog odkazů P4Y

 

(aktuálně máme 4442 odkazů v 67 kategoriích) Katalog    Přidej odkaz   Navrhni kategorii   Náhodný odkaz   Pravidka   Kontakt  

Katalog odkazů P4Y >> Instituce a organizace
Spozorované Odkazy:


Reklama:
Domácí železnice - eShop
Odkazy:

A&D Job Nabídka volných pracovních míst a brigád v ČR.
Armáda České republiky Kompletní informace o armádě České republiky a ministerstvu obrany ČR. Chcete se stát vojákem a tím odstartovat svou vojenskou kariéru ? Neváhejte a navštivte naše stránky.
Česká demokracie Čtěte projekt SOS. Politická evoluce právě začíná. Hlasujte v Mega-Anketě, vstupte do virtuální volební místnosti. Dejte šanci novému směru na české politické scéně. Česká demokracie roste i pro Vás!
Diecézní charita ostravsko-opavská Informace o Diecézní charitě ostravsko-opavské, jejím poslání, aktivitách a charitách. Jejími vlastními aktivitami jsou Středisko humanitární pomoci, Vesnička soužití a Poradenské a informační centrum a vzdělácí činnost.
Evropské obchodní centrum Internetový portál EOCentrum.cz je součástí projektu EBCentre.eu (Europan business centre) jako projekt zaměřený na zařazování a zveřejňování podnikatelských subjektů v ČR.
Evropské volby Volby do Evropského parlamentu 5. – 6. 6. 2009. Vedle návodu jak volit, informací o volebních průkazech, zde najdete vše o kandidátech KDU-ČSL, které vede Zuzana Roithová. Soutěže, fotografie, projekt „ploty“, … Zvolte své evropské hvězdy!
Investiční zlato Informace o používání zlata, jako ekonomického prostředku a celkově informace o investičním zlatě.
Katastrální úřad Seznam všech pracovišť katastrálního úřadu. Vysvětlení základních pojmů a informace o tom, jaké služby katastrální úřad poskytuje a jaké ne.
Keramika Votice Keramický kroužek ve Voticích pod záštitou Základní umělecké školy.
Klub 112 - občanské sdružení pro celou rodinu a volný čas Občanské sdružení Klub 112 nabízí volnočasové aktivity, podporuje český airsoft, pořádá letní dětský tábor, recenzuje výrobky a služby, nabízí poradenstív a mnoho dalšího
Křemílek o.s. - charita, dětský domov Občanské sdružení pomáhající hlavně dětským domovům. Realizuje také projekty na prevenci kriminality dětí a mládeže, protidrogové programy, zabývá se charitativní činností, volnočasovými aktivitami mládeže, zejména sportovními a zájmovými akcemi.
Mladí konzervativci Pardubice Hlavním cílem Mladých konzervativců je podporovat rozvoj města Pardubice a Pardubického kraje, aktivně spolupracovat s hlavními pravicovými parlamentními stranami a povzbuzovat mladé lidi k aktivnímu postoji vůči otázkám české společnosti.
Obce a města v ČR Databáze obcí, měst a vesnic v České republice. Informace o krajích a okresech. Podrobné popisky k jednotlivým vesnicím, počet obyvatel, kontaktní adresy. a telefony, bankovní spojení.
obec Sazomín Oficiální stránky obce Sazomín, okr. Žďár nad Sázavou.
Opravy silnic Jaroslav Zoubek nabízí opravu silnic jednou z nejmodernějších metod výspravy komunikací, tryskovou metodou strojem Turbo 5000.
Plastická chirurgie Plastická chirurgie v Ústí nad Labem nabízí služby estetické a plastické chirurgie, laser centrum, urologické a dermatologické oddělení a spoustu dalších služeb. Přijďte nás navštívit a svěřte se do naší péče.
Policie ČR Týn nad Vltavou Útvar zajišťuje ochranu veřejného pořádku, přijímá oznámení od veřejnosti a provádí šetření k přestupkům a trestným činům spáchaným v místě jejich působnosti.

SDH Heřmaničky Stránky soutěžního družstva žáků sboru dobrovolných hasičů Heřmaničky.
SDH Hostěrádky-Rešov Oficiální webové stránky Sboru dobrovolných hasičů Hostěrádky-Rešov. Sbor dobrovolných hasičů se podílí na požárních a technických zásazích a na pořádání kulturních akcí v obci.
SDH Tatobity Sbor dobrovolných hasičů z Tatobit. Aktuální výsledky z Podkozákovské ligy a Jizerské ligy. Více také fotogalerie, videogalerie a forum.
Server senior party pro zájmy seniorů Senior Party je přehledný jednoduchý server pro seniorky a seniory. Info Senior Party je bez reklam a nadsázky, co pro sebe ihned udělat, jak získat prostředky a kontakty. V Senior Party se jenom zeptáte a v rubrice Ihned kliknete na Odeslat.
Spolek Topas Spolek TOPAS - Tachlovičtí občané a přátelé sobě. Spolek pořádá spoustu akcí mezi které patří například karneval pro děti, rybářský den nebo vítání občánků. Snažíme se o zorganizování akcí pro všechny občany Tachlovic.
Úřad práce Ostrava Úřad práce Ostrava - místo, kde si každý v Ostravě najde svojí práci či brigádu. Nač dál čekat, neváhejte a zažádejte si o práci na Úřad práce Ostrava.
Volební preference politických stran ČR Volební-preference.cz je informační portál, týkající se volebních preferencí jednotlivých politických stran a jejich výsledků ve volbách. Články, grafy, archivní informace.